ФОТО: Македонското знаме се вееше на натпреварот Атланта-Денвер

 

Перо Антиќ ја доби поддршката од Македонците на речиси секој натпревар што го игра со Атланта во НБА лигата. И во Денвер, Македонците Дејан, Ненад, Кире и Крум беа македонската поддршка за Перо синоќа во „Пепси“ центарот.

Погледнете...

Превземено од: МАкнба

 

08.11.2013 - 11:03
Фото: 
макнба

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега