Сончев и топол петок - уживајте!

Времето во Македонија во текот на утрешниот ден ќе биде претежно сончево со слаб јужен ветер.

Утринската температура ќе се движи од нула до осум, а дневната од 18 до 23 степени.

Во Скопје слично време, со утринска температура до три и со дневна до 19 степени. 

07.11.2013 - 16:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега