ВИДЕО: Кога ќе кажат дека колачите ви ги изеле - ова видео ќе ве насмее

За Ноќта на вештерките, децата маскирани одат од куќа до куќа и собираат колачиња. Водителот Џими Кимил им дал задача на родителите да им кажат дека слатките кои ги собирале за Ноќта на вештерките  им ги изеле. Погледнете ги реакциите на овие мали слатики дечиња.

07.11.2013 - 12:57

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега