ФОТО: Ова е документот кој Мијалков им го прати на антикорупционерите

Мијалков писмено ги извести антикорупционерите за направените грешки во анкетниот лист. Еве што им напиша.

06.11.2013 - 14:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега