ВИДЕО: Ѕверско закуцување - погледнете

Џавонте Даглас ултра популарен откако видетото со неговото куцање се појави на Интернет. Погледнете го ова мајсторско закуцување на топката

06.11.2013 - 13:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега