Битола: Среде улица и украл златно ланче од врат

Битолчанец си заработи кривична пријава поради кражба. Се работи за 35-годишниот Г.В.кој пред неколку денови на улицата „Кирил и Методиј“ во Битола со употреба на физичка сила извршил ја ограбил сограѓанката Н.Б., одземајќи и златно ланче.

06.11.2013 - 13:14
Фото: 
Сител

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега