ВИДЕО: Никол се појави пијана на Икс Фактор

Убавата Никол Шерцингер се појавила пијана на снимањето на Икс фактор. Погледнете како изгледа Никол пијана

06.11.2013 - 12:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега