ВИДЕО: Се сеќавате на македонската Мерлин Монро од Идол? - ова е нејзиниот најнов видео запис

Сигурно се сеќавате на Македонската Девана Ѓеорѓиевска која го воодушеви жирито на македонскиот Идол со својата изведба на Happy birthday во стилот на Мерлин Монро. Ова е најновиот видео запис за песната Тоа не сум јас на македонската Мерлинка.

06.11.2013 - 11:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега