ФОТО: Еве како изгледал Сталин во младоста!

Иако Сталин остана запаметен како човек кој сеел страв, оваа слика од младоста, дефинитивно покажува дека тој бил мошне симпатично момче.

Погледнете...

 

06.11.2013 - 10:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега