ФОТО: Толку блиску а сепак далеку - Фан на Арсенал не бил свесен дека омилениот играч е позади него

Месут Озил победата над Ливерпул ја прославил со својата девојка Менди Капристо. Убавата половина на Озил за прославата се пофалила не Инстаграм и во исто време посочила на присуството на еден фан на  Арсенал кој бил во истот ресторан.

Еден фан на Арсенал во дрес на Озил, не бил свесен дека омилениот фудбалер е толку близу.

-Погледнете подобро што има во позадина. Само да знаел, напишала Менди.

 

 

 

 

 

06.11.2013 - 10:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега