ВИДЕО: Кога имаш Ферари имаш се - еве како се ќаруваат девојките

Кога имаш лусузен автомобил се е полесно. Погледнете колку лесно можеш да ќариш девојка кога возиш скап автомобил.

06.11.2013 - 09:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега