ВИДЕО: Фифи шокираше со својот изглед, но го воодушеви жирито со пеењето

Македонецот Филип Јаневски- Фифи успеа да се пласира во вториот круг во шоуто Икс фактор. Погледнете ја неговата изведба 

06.11.2013 - 09:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега