Реконструирани просториите на полициските „Тигри"

Во касарната Илинден денеска и официјално ќе бидат пуштени во употреба реконструираните простории за потребите на Единицата за специјални задачи „Тигар“.

На свеченото пуштање во употреба ќе присуствува и министерката за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска.

06.11.2013 - 09:24
Фото: 
Нетпрес

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега