ФОТО: На магичен начин ја запроси својата девојка

Со помош на илузионистит Џастин Флом, Хавиер на буквално магичен начин ја запросил својата девојка Сиси. Погледнете како ова момче ја зиненади својата сакана.

31.10.2013 - 15:22

најчитано сега