Педофилот од струмичко доби притвор

Триесет дена притвор за педофилот кој пред два дена во струмичкото училиште Видое Подгорец се обиде полово да нападне 11 годишна ученичка. Како што инофмира полицијата, станува збор за 44 годишниот Т.А.. Тој најпрво побарал девојчето да му покаже каде е тоалетот а потоа почнал да ја бакнува и допира по телото. За среќа во близина на местото имало соученици на девојчето и нејзината наставничка кои го спречиле предофилот.
Како што информира полицијата, притворениот има полициско досие во кое се регистрирани слични дела во минатото

31.10.2013 - 10:39

најчитано сега