ВИДЕО: OMG - Македонската старлета си пишувала на Facebook со Мерлин Монро

Ова е македонската старлета Катерина Стојановска. Нема повеќе да коментираме бидејќи не е јасно дали девојкава се шегува или... Коментари очекуваме од вас.

Погледнете ја фотогалеријата: ФОТО: Старлетата од скопско Зелениково

Видео: Канал 5

30.10.2013 - 23:00

најчитано сега