Малер: Договорила секс преку интернет, ја чекал свекорот

Дваесет и осумгодишна жена од кинескиот град Мулинг посакала малку вонбрачна секс-акција па се решила да побара партнер на интернет, но она што следеле најверојатно не го доживела ниту во своите најбизарни секс-фантазии.

Мажот желен за секс кој ја дочекал на состанокот договорен под корисничките имиња и со лажни фотографии бил никој друг туку нејзиниот свекор Ванг Паи (57).

Но, би било добро доколку се се завршило со извинување и мала непријатност при секое семејно собирање. Сопругот Да Јун ги пронашол пораките и тргнал по сопругата во хотелот за да направи скандал.

Кога ги виделе веќе шокираниот татко и сопругата, на жената и скршил три заби, а на таткото му задал повреди поради кои завршил во болница.

-Тешка е да се каже кој беше во поголем шок кога ја отворив врата од хотелската собра, снаата или јас. Веднаш се сврте и потрча, но налета на мојот син, вели Ванг Паи, кој на својот син, инаку возач на камион, не стигнал да му објасни дека не планира да ја изневери неговата мајка со неговата жена.

 

Свекорот на интернет се претставил како вдовец и директор на компанија, а поставил фотографија од пријател од војска, додека таа напишала дека нејзиниот сопруг издржува петгодишна затворска казна и му праќала фотографии од пријателките.

30.10.2013 - 12:53

најчитано сега