ВИДЕО: Ја запроси во живо на ТВ Сител

Во денешната емисија бевте сведоци како Марио ги изненади сите присутни во студиото, а особено неговата девојка Ана.

Ја извади малата сина кутија во која се наоѓаше вереничкиот прстен и клекна пред неа.

Следуваше вообичаеното прашање - кажи дали понудата важи.

За да го погледнетe видеото кликнете тука

 

 

29.10.2013 - 22:18

најчитано сега