ВИДЕО: Контроверзната Лејди Гага облечена како кокошка

Контроверзната Лејди Гага во рамки на промовирањето на новиот албум „АРТПОП“,кој излегува наредниот месец, таа во Берлин се појави облечена како кокошка .Погледнете...

29.10.2013 - 11:55

најчитано сега