ВИДЕО: Четири кобри чуваат бебе - видеото кое го шокираше светот

На Јутјуб се појави снимка која го шокираше светот. Се работи за четири кобри кои чуваат мало бебенце. На видеото се забележува бебенце кое лежи, а околу него има по две кобри од двете страни кои го чуваат.

Многу родители се ужаснати и се прашуваат како некој можел да го остави бебенцето само со четири змии.

 

29.10.2013 - 09:22

најчитано сега