Пријатна и сончева недела

Времето ќе биде сончево, топло и претежно тивко со слаб утринска магла по одделни котлини.

Температурата ќе се движи од 21 до 27 степени.

Во Скопје ќе биде сончево и температурата до 25 степени.

27.10.2013 - 09:48

најчитано сега