ФОТО: Нејзините соседи сигурно уживаат- Нивес Целзиус во црно бикини и со метла во рацете ја чистеше терасата

Нивес Целзиус продолжи да објавува провокативни фотографии од својот дом.

Во последната објава таа позира во црно, минијатурно бикини со метла во раката.


Нивес во карантинот го искористи времето да ја среди терасата која всушност и стана и омиленото место за фотографирање и престој.

 

 
 
 
View this post on Instagram

To mete, to čisti, to radi na tenu, to vježba listove, to razmišlja kako će se zvati njena najnovija pjesma...

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on May 31, 2020 at 2:36am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.06.2020 - 14:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега