Памела Андресон сака повторно да се венча: „Само уште еден“

 

 

 

Памела Андерсон би сакала повторно да се венча иако досега имаше неколку пропаднати бракови.

 

Актерката и поранешен модел (52) сака повторно да се обврзе и се надева оти следниот пат ќе биде и последен. На прашање дали сака да се венча, таа во разговор за Њујорк тајмс призна:

 

„Апсолутно! Само уште една. Само уште еден пат“.

 

Ѕвездата од „Чувари на плажа“ е задоволна за тоа како поминал нејзиниот љубовен живот и инсистира на тоа дека се венчала само три пати, а не пет, како што многумина мислат.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.06.2020 - 23:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега