ВИДЕО: Настрада камерман на МРТВ

Камерманот на МРТВ го извлече најдебелиот крај откако на него во борба за топка налета фудбалерот на Вардар, Димитар Лазаревски.
Вардар на 5 минути пред крајот на братското дерби против Тетекс води со 0:3. Мечот се игра на стадионот во Ѓорче Петров

 

најчитано сега