ФОТО: Нивес Целзиус повторно ги покажа разголените гради

Хрватската старлета Нивес Целзиус на радост на машката публика повторно одлучи да ги покаже разголените гради.

Имено таа позираше во маичка во беж боја, со огормно деколте која едвај и ги задржа огромните гради.

Секако следеа низа коментари и повеќе од 20 илјади лајкови за само неколку часа.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Savršen dan za smijeh

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Feb 16, 2020 at 2:41am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 18:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега