ФОТО: Кога ќе ја соблече кошулата сите гледаат без да трепнат - Анастасија има неверојатно големи гради

Инстаграм сензацијата Анастасија Лозкина, попозната како Луси Лејстенер има армија следбеници на социјалните мрежи, а сето тоа е благодарение на неверојатно големите гради.

Оваа 18-годишна девојка себеси се опишува како еротски модел, а често е модел за брендови на долна облека кои произведуваат костими за капење за жени кои носат Д или поголема корпа.

Таа самата носи големина Ј, а тврди дека градите ѝ се природни.

Живее и работи во Москва, а на Инстаграм во моментов ја следат 111 илјади луѓе. Но, интересно е што до неодамна имала и втор профил со уште поголема публика, но истиот мистериозно бил избришан.

Погледнете ги нејзините фотографии:

 
 
 
View this post on Instagram

Blue LightI really like 

A post shared by Lucy Laistner (@laistnerstar_) on Dec 22, 2019 at 2:12pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

Do you like ps or Xbox? I hold my cupWorld of Tanks

A post shared by Lucy Laistner (@laistnerstar_) on Dec 2, 2019 at 9:03pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 10:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега