Нивес објави нова провокативна фотографија: Фановите не знаат каде попрво да погледнат (ФОТО)

Познатата хрватска старлета, пејачка и актерка, Нивес Целзиус по кој знае којпат своите обожаватели ги почести со провокативна фотографија.

Атрактивната Нивес објави фотка на која позира облечена во прекратки панталони и бела раскопчана кошула од која ѕиркаат нејзините бујни гради…

– Секојдневни маки по ормарот – напишала во описот на фотката.

„Кој не зумирал, тој е будала“, „Се раширила како корона вирус“, „Зумирам како луд“ – се само дел од многуте интересни коментари од нејзините фанови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Svakodnevne muke po ormaru 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Feb 11, 2020 at 8:37am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2020 - 08:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега