Ванда покажа дека и нема рамна: Сопругата на Икарди во претесна маичка ги истакна градите (ФОТО)

Една од најпознатите сопруги на светски познатите фудбалери, Ванда Иакрди повторо прововоцира на социјалните мрежи.

За време на викендот таа објави две жешки фотографии, а на една од нив во преден план енејзиното бујно деколте.

Секако следеа низа коментари и илјадници лајкови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Hello Weekend

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Feb 8, 2020 at 1:22pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Feb 8, 2020 at 3:40am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2020 - 13:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега