ВИДЕО: Мурињо го насмеа цел свет

Тренерот на Реал Мадрид, Жозе Мурињо како во детските години, дали од досада или е во прашање нешто друго, на мечот со Ваљадолид кој Реал Мадрид го доби со 4:3 фрли хартија кон шефот на обезбедувањето. Потоа Португалецот се правеше наивен како да не знае за што станува збор.

најчитано сега