Рикелме: Лионел Меси ми нудеше пари за секс

Познатата старлета  Лариса Рикелме ја шокираше светската јавност со изјавата дека Лионел Меси и нудел пари да за спие со него.

-Кога би ви рекла кој ми понуди пари за секс, нема да ми верувате. Најдобриот фудбалер на светот, изјавила Рикеме.

На дополнително прашање на новинарот, дали е во прашање Лионел Меси, Лариса одговорила:

- Да, Меси. Но, јас сепак не сум лесна жена, јас не се продавам, рекла стрлетата

15.10.2013 - 10:21

најчитано сега