ФОТО: Страствена навивачка на Лацио победата ја прослави топлес

Ана Фалки е страствен наввач ма Лацио, па по убедливата победа над Торино со 4:0, таа на Инстаграм објави фотографија на која позира топлес.

„Што да кажам, конечно Лацио ми пружи задоволство. Двапати во низа“ напипша таа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.11.2019 - 16:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега