ФОТО: Најсекси костим за „Ноќта на вештерките“

Забавите за Ноќта на вештерките почнаа од минатиот викенд , а познатите на Инстаграм веќе објавуваат како биле или ќе бидат облечени .

Сепак, тешко некој да ја надмине сексипилната Деми Роуз, која се пофали со нејзината маска на Инстаграм. Атрактивниот костум во стилот на Jованка Орлеанка со куси панталони и мрежести чорапи ги воодушеви нејзините фанови.

Деми Роуз доби речиси половина милион лајкови за изгледот, а нејзините фанови заклучија дека таа е дефинитивно најсексипилната жена на Инстаграм.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Who is she

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Oct 27, 2019 at 10:16am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.10.2019 - 18:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега