Хипнотизира со убавина: Позната манекенка објави провокативна фотографија и ги распамети сите (ФОТО)

Италијанската манекенка Келси Џин Смеби, ги распамети фановите на Инстаграм.

Оваа убавица која ја следат 563.000, а со објава на ова провокативна фото графија таа успеа да собере 13.966 лајкови.

Атрактивната манекенка учествувала во неколку значајни ревии, а најмногу работела за компанијата „Guess“.

 
 
 
View this post on Instagram

Falling out

A post shared by Kelsie Jean Smeby (@kjsmeby) on Oct 23, 2019 at 12:27pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.10.2019 - 16:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега