ВИДЕО: Генијален начин за рендање на хрна - се чини дека цело време погрешно сме го користеле рендето

Веројатно веќе ви е полна главата од трикови и совети од интернет во кои се тврди дека нешто правите 2погрешно“ целиот живот, но веќе неколку месеци на социјалните мрежи кружи снимка која всушност и има смисла.

Имено, девојка на Твитер споделила видео на кое се гледа како всушност правилно се користи рендето. Имено, снимката покажува дека многу полесно и попаметно е рендетето да се постави хоризонтално, наместо исправено.

Погледнете на снимката:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.10.2019 - 10:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега