ФОТО: Хрватската пејачка сакаше да покаже како изгледа без шминка, но сите гледаа во нејзиното деколто

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус е позната по својот провокативен имиџ со години наназад, а неодамна се надмина себеси и вети дека на социјалните мрежи ќе биде уште попровокативна.

Таа со една единствена цел како би покажала дека совршено изгледа природно, објави фотографија без шминка на себе, но она што повеќето фанови го забележаа беа нејзините гради, наместо лице.

Имено бујното нејзино деколте се најде во прв план, а она што речиси сите ги препоти е нејзиниот заборавен градник некаде дома истакнувајќи ги брадавиците.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.09.2019 - 22:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега