ВИДЕО: Пандев му донесе уште една победа на Наполи - погледнете го блескавото издание

Македонскиот репрезентативец иако не постигна гол, учествуваше во сите три напади при погодоците на Наполи против Интер и победата од 3:1. Пандев како на тацна им ги местеше топките на своите соиграчи. Погледнете го видеото

најчитано сега