Генијален трик за чистење лук: Искусните домаќинќи ќе се воодушеват колку е лесно (ВИДЕО)

На Твитер се појави видео кое воодушеви многумина.

Една корисничка на социјалните мрежи сподели видео и на мнопгумина им ја олесни работата.

Таа покажа како на брз и лесен начин може да се излупи лук.

Погледнете колку е едноставно, ќе посакате веднаш да пробате.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.06.2019 - 19:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа