ФОТО: Еве како изгледала Бијонсе на матура

Популарната светска пејачка Бијонсе сподели фотографија со нејзините голем број на фанови, од периодот кога била матурантка. Пејачката има со што да се пофали во поглед на нејзиниот изглед во периодот на своите училишно денови. Фановите беа воодушевени од изгледот на Бијонсе. Покрај неа е нејзиното поранешно момче Линдал Лок кој изјави дека поради тоа што не можел да се носи со нејзината популарност често ја мамел. Нешто поради што до ден денес се кае. 

05.10.2013 - 12:57

најчитано сега