Конзумирајте го ова три вечери по ред - ќе имате стомак како манекенките

Сите сакаме рамен стомак и знаеме колку е тешко да се симнат килограми во овој дел од телото.

Сепак, и оваа критична зона може да се стопи и тоа за три дена.

Ви требаат:

морков

цвекло

зелка

маслиново масло

лимонов сок

Се рендаат зелка, цвекло и морков во сооднос 3:1:1 па се додаваат зачини, се меша и се ставаат маслото и лимонов сок.

Се се цеди и најважно од се не се става сол.

Јадете го ова три вечери околу 3 часа пред спиење и ќе видите резултати.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.05.2019 - 11:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега