ВИДЕО: Не се кријат 86 кила марихуана - погледнете ја полициската акција во Охрид

Македонската полиција заплени 86 килограми марихуана при проверка на возило марка „Ауди А4“ кое излетало од патот во близина на селото Ботун.

Повеќе информации прочитајте тука.

ВИДЕо: МВР

02.10.2013 - 15:15

најчитано сега