Го силувал па му платил за да молчи - малолетник од Кочани силувал детенце

Хорор во Кочани. Малолетник силувал осумгодишно детенце.

Се работи за 15-годишниот монструм У.К. кој пред неколку денови околу 19 часот, на местото викано „Полски Пат“ намамил осумгодишно дете од Кочани да дојде со него, а потоа извршил полов напад над истото.

Потоа кочанчанецот му дал пари на детенцето за да не кажува за настанот.

02.10.2013 - 11:39
Фото: 
Вечер

најчитано сега