ФОТО: Ја изневерил сопругата - погледнете каква казна добил

Еден маж од Северна Каролина ја изневерил својата сопруга и и го признал тоа, а таа му дала необична казна која морал да ја исполни за да му биде простено.

Иван Левис се нашол во прилично незгодна ситуација откако сопругата дознала за неговото неверство. За да му се одмазди, таа го натерала да напише на парче хартија што направил,притоа дополнувајќи дека девојката била грда, а потоа да се слика, да ја стави фотографијата на Фејсбук и да собере 10.000 лајкови, инаку во спротивно таа нема да му прости.

Само што ја објавил фотографијата мажот успеал да собере 5.500 лајка.

 

30.09.2013 - 09:59

најчитано сега