Сончев и топол четврток - уживајте!

Времето во Македонија ќе биде сончево и релативно топло со слаб до умерен ветер од северозападен правец.

Температурата ќе се движи од 23 до 30 степени.

Во Скопје слично време, со температура до 29 степени. 

26.09.2013 - 08:13

најчитано сега