ФОТО: Груевски со сопругата на прием кај Барак и Мишел Обама

 

Обама и Груевски со сопругите на приемот што го приреди претседателот на САД за лидерите на земјите учесници на 68. Генерално собрание на ООН

25.09.2013 - 15:03
Фото: 
МИА

најчитано сега