Беквалац: Мене пари секогаш ми недостасуваат!

Откако пејачката Наташа Беквалац на Инстаграм ја објави фотографијата, каде и праќаат порака да ја плати ратата за автомобилот, Наташа изјави дека нејзе секогаш и недостасуват пари.

 “Јас го споделив тоа со фановите, како да ми се блиски пријатели…Можеби и не требаше да го направам тоа, но станува збор за проблем што сите ние го имаме. Да речеме дека мене секогаш ми недостасуваат пари, никогаш немам доволно!“ вели таа.

24.09.2013 - 13:49

најчитано сега