ФОТО: Брза Помош го прекина испрашувањето на еден „шпион“ пред Истражниот судија

Возило на Брза Помош попладнево беше повикано во скопскиот Кривичен суд каде трае распитот на осомничените од акцијата Шпион. Според информациите, на еден од осомничените му се влошила здравствената сосотојба по што интервенирале лекарите. Се уште нема информации, за кој осомничен станува збор

17.09.2013 - 16:27

најчитано сега