ВИДЕО:Убавицата од Барбадос со секси реклама за новиот парфем

Со цел да го промовира својот четврти парфем „Rouge“, Ријана сними заводлива реклама.

Во видеото кое го објави таа заводливо позира, а снимени се и неколку интересни моменти од зад сцената.

 Покрај парфемот, пејачката се подготвува и за својата модна колекција која се очекува да ја промовира пред Нова година.

17.09.2013 - 14:27

најчитано сега