ФОТО: Падна снег во Словенија!

Верувале или не падна снег во неколку области во Словенија. 

Снежната покривка ги покрила Зеленица, Тромеја и многу други области,пренесе 24ком.ур.

Погледнете...

17.09.2013 - 14:00
Фото: 
Дневник.хр

најчитано сега