ФОТО: Сопругот на Кардашијан користи долари како тоалетна хартија

Сопругот на старлетата Кортни Кардашијан, Скот Диск поставил на својот инстаграм профил фотографија каде наместо тоалетна хартија има долари.

 

„Знам сигурно не мислевте дека јас користам тоалетна хартија“, напишал тој под фотографијата која има повеќе од 180 000 лајкови.

16.09.2013 - 13:27

најчитано сега