ФОТО: Ги шокираше сите на плажа - еве како изгледа сопругата на Пирс Броснан

Поубавата половина на Пирс Броснан, Кијли Шеј ги шокираше сите присутни на плажа. Од секси и згодна  бринета сега не остана ништо.

 

 

16.09.2013 - 13:16

најчитано сега